• KONTAKT
    Bc. Němcová Hana
    jidelna-hradek@post.cz

Základní informace

Žák má v rámci školního stravování právo denně odebrat oběd. Právo zaniká v době prázdnin, dnů ředitelského volna a po dobu nemoci.

Úhrada stravného se provádí nejpozději do 15. dne za příslušný kalendářní měsíc. Zákonní zástupci obdrží přehled o množství čerpané stravy a o požadované částce za stravné.

Úhrada stravného je možná převodem na účet školy 182132425/0300 nebo platbou v hotovosti u vedoucí školní jídelny.

Odhlašování obědů

V případě, že zákonný zástupce stravné neuhradí, je zastaveno poskytování stravy a škola vymáhá dlužnou částku dle příslušné směrnice.

Odhlašování oběda je možné na následující den telefonickou formou na tel. 723 522 590 a to nejpozději do 9 hodin předcházejícího dne.

V případě onemocnění, jen v první den nemoci, může žák oběd vyzvednout do vlastního jídlonosiče v době od 11.30 do 13.00 hod.

Stravné

Ranní svačinka 10.-